AJON NIERUCHOMOŚCI to firma stworzona dla klientów z pasji do nieruchomości.

Nasze biuro świadczy usługi na wysokim poziomie w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się sprzedażą, zakupem, wynajmem mieszkań, domów, działek, hal, lokali biurowych oraz innych obiektów komercyjnych. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo finansowe dzięki współpracy z naszym Ekspertem Finansowym który dobierze odpowiednie źródło finansowania na zakup Państwa wymarzonej nieruchomości.

AJON NIERUCHOMOŚCI wyróżnia profesjonalne podejście do klienta a także bardzo duże zaangażowanie aby transakcja przebiegła szybko , sprawnie a także bezpiecznie.

Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa obrotu nieruchomościami.

Zapewniamy kompleksowe usługi dzięki współpracy z kancelarią notarialną, firmą specjalizującą się w sporządzaniu świadectw energetycznych, a także firmą świadczącą usługi w zakresie przeprowadzek.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem jeśli planujesz zakup, sprzedaż lub też  inwestycje związane z nieruchomościami. Satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.